Tofaş Basketbol

Detaylar

Türkiye Basketbol Liginin Başarılı takımlarından Tofaş Basketbol 5 sezondur olduğu gibi 2014-2015 sezonunda da Toksöz Spor Firmasının Sportive markalı tüm A takımı ve altyapı Formaları, antrenman ve kamp ürünlerinin arma, reklam, isim numara baskısı atölyemizde yapılmıştır. 

Bunun yanında Tofaş ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının beraber yürüttükleri Fiatball etkinliğinin formaları ve yan ürünlerinin baskıları da yıllardır tarafımızdan yapılmakta ve büyük beğeni kazanmaktadır. 

Diğer referanslarımız

özel tasarım ve toptan futbol forma imalatı. basketbol forması voleybol formaları hentbol forma spor giyim tasarımı ve baskı yapmaktadır futbol forması voleybol formaları hentbol forması halı saha basketbol formaları spor forma imalatı satışı siparişi kaleci hakem tasarlama satın al modelleri giyimi kıyafetleri sporcu futbolcu forma şort eşofman satın al satışı siparişi modelleri fiyatları bayan erkek spor futbol basketbol voleybol hentbol hakem kaleci baskı baskısı baskıları eşofman malzemeleri giyim mağazaları mağaza mağazası malzeme malzemesi asker askeri takım kulüp yelek idman antrenman maç amatör. profesyonel.